Šmeralova 6

Praha 7

Po-Pá dle domluvy

WOOL TRENCH

Vlněný trenchcoat [ trenčkot ] se objevil již v debutové kolekci značky a i nyní stále reprezentuje její přístup ke stylu a kvalitě. Proto i letos můžete už v rámci předobjednávek obohatit svůj šatník o tento ikonický kus.

Naším cílem je vytvořit pro vás nejen kus oblečení, ale statement piece. Umožní vám vystoupit z davu a dát najevo váš zájem o styl a kvalitu. Zároveň by ale měl být WOOL TRENCH kabát, po kterém můžete sáhnout při každé příležitosti. Je tedy šitý tak, aby byl výjimečný, a přitom praktický, variabilní, nositelný. 

Kabáty WOOL TRENCH šijeme z virgin wool s příměsí kašmíru, lehké a hladké vlny. Má přirozený jemný lesk, ze kterého dýchá luxus a elegance. Střih kabátu vychází z našeho sezonami prověřeného bestselleru TRENCH 2.0 s několika drobnými úpravami. 

Tradiční sedlo trenchcoatu zvané storm-flap jsme vytvořili v odepínací verzi. Je tedy jen na vás, zda se rozhodnete ho ponechat, nebo se rozhodnete pro více čistou a minimalistickou verzi, kterou snadno vytvoříte jeho odepnutím.

Kabát má výraznou klopu a ramenní záponky, pásky na rukávech a stojáček, který díky speciálnímu proštepování drží límec u krku. Nově jsme přidali také rukávový náplet, který příjemně obepne vaše zápěstí a zabrání profukování. Kabát můžete nosit se spuštěným páskem a vytvořit tak rovnou, přísnější siluetu. Pokud chcete obrys těla naopak zdůraznit, pásek jednoduše zavážete a můžete si užívat teplo vlny a kašmíru podšitých kvalitní viskozovou podšívkou. 

bioresin

Promyšlený je do posledního detailu, včetně minimalistických hladkých knoflíků z materiálu Bioresin, které dotváří jeho prémiový vzhled. Při výrobě tohoto materiálu se navíc využívá více než 25 % odpadu z ovoce a zeleniny. Délka kabátu je 115 centimetrů, u průměrně vysoké ženy sahá pod kolena. Délka dokresluje charakter kabátu a reflektuje trend delších svrchních kousků.

O správném stylingu tak rozhodujete vy. WOOL TRENCH můžete mít přes den jako elegantní power dressing na pracovní schůzku, večer na romantickou večeři a ráno v uvolněném stylu athleisure při cestě na letiště.

ARCTIC ROSE

Elfská, futuristická.
Už z názvu barvy na vás dýchne severský vítr. Velmi chladný odstín balancuje někde mezi šedou a popelem z růží. Stříbrná podšívka a detail lemovacího proužku ještě zdůrazňuje ledový dojem. Budete se v něm cítit étericky a zároveň futuristicky. Skvěle vynikne v kombinaci s jinými chladnými tóny, obzvlášť na popelavých blondýnkách nebo brunetách se studeným podtónem.

______________________________________

pine forest

PINE FOREST

Mystická, sofistikovaná.
Intenzivní tmavá zelená v sobě mísí odstíny zimního borovicového lesa a večerní oblohy. Je to chladný odstín, elegantnější a o něco něžnější alternativa ku klasickému khaki kabátu ve vojenském stylu. Maximálního efektu a stylistické dokonalosti docílíte, když pod něj vezmete bílo-černou kombinaci.

______________________________________

apple red

APPLE RED

Sexy, dynamická.

Hra s kontrasty a protiklady jsou od nepaměti jedním z principů, kterými se značka LAY řídí. A proto dvojici odstínů doplňuje sytá, zářivá červená.Tato intenzivní barva osloví především silné, aktivní a dynamické ženy, které se nebojí vyjádřit a chtějí být vidět. V této barvě kabátu budete nepřehlédnutelná a nezastavitelná.

______________________________________

Na tyto varianty WOOL TRENCH FW22 aktuálně nebereme objednávky na míru.

______________________________________

Výroba

Je pro nás důležité sdílet s vámi, jak kabáty vznikají. Po velkém zájmu jsme se letos rozhodli přesunout výrobu ze Slovenska na Moravu, kde máme více výrobních kapacit a budeme tak schopni uspokojit zvýšenou poptávku. Z této dílny vycházejí například naše saka Blazers '22. My i vy tak máte jistotu precizního lokálního zpracování, za využití tradičního krejčovského know-how a ověřených technologií. Kabát zde projde poctivým zpracováním se zaměřením na detail a správnou techniku až po finální žehlení.

production

Nemusíte rozumět řemeslu - stačí si WOOL TRENCH obléct a zažít pocit, který vám fast fashion nikdy nemůže nabídnout.

Kabáty si už nyní můžete objednat formou předobjednávky. Díky předobjednávkám konkrétních kusů ve vámi vybrané barvě a velikosti můžeme vyrobit jenom tolik kabátů, kolik se skutečně prodá. Rádi vám poradíme s výběrem správné velikosti, k přesnější představě o rozměrech je vám k dispozici u produktu také velikostní tabulka. Pokud váháte také mezi barevnými variantami nebo byste ráda viděla samotný materiál před závaznou objednávkou, můžete využít objednání vzorků.

______________________________________


Mám zájem o Wool TRENCH

Mám dotaz