Šmeralova 6

Praha 7

Po-Pá dle domluvy

Ochrana osobních údajů

Zavazujeme se respektovat a chránit Vaše soukromí. www.laysedlakova.com postupuje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.
Internetový obchod www.laysedlakova.com na svých stránkách zveřejňuje informace o produktech které nabízí. Veškeré tyto informace jsou přístupné, aniž bychom po návštěvnících webu vyžadovali osobní údaje, jakéhokoliv charakteru. Výjimkou je vstup do obchodního systému (shopu), v tomto případě je po návštěvnících při vstupu do "objednávkové" části shopu vyžadováno zadání osobních údajů, na základě kterých je možné provést objednávku nebo transakci. Osobními údaji, které jsou shromažďovány na těchto stránkách, jsou fakturační informace, dodací adresa, telefonní spojení a e-mailová adresa.
www.laysedlakova.com získává váš souhlas se zařazením poskytnutých údajů do databáze společnosti a jejich dalším zpracováním objednávkou produktu. Jestliže se rozhodnete poskytnout nám osobní údaje (jakékoliv informace, podle kterých lze jednoznačně identifikovat vaši osobu), buďte si jisti, že budou použity pouze s cílem uspokojit vás jako našeho zákazníka.