Šmeralova 6

Praha 7

Po-Pá dle domluvy

TRENCH 2.0

Na začátku byl vzor.

Mnoho z vás to možná překvapí, ale na začátku cesty Trench 2.0 nebyl jeho střih ale vzor. Tehdy ještě bezejmenný grafický motiv připomínající kamufláž dizajnérka Lay Sedláková poprvé použila ve své debutové kolekci jako žakárem tkaný vzor.

Vychází ze stylizovaného tvaru motýla. Italsky [far·fàl·la].
Tkaní žakáru je však komplexní a náročný proces, a Lay hledala pro svůj Trench 2.0 více efektivní způsob jak vzory farfally variovat a tvořit tak vizuální identitu jejího trenchcoatu a posléze i svojí značky. Proto farfally v návaznosti na sezony přenáší na látku jako její autorský digitální potisk který pro Vás tiskneme ve Francií. 
V roce 2018 tedy Lay uvedla úplně první barevní škálu kde dominovala ostrá modrá, k ní kontrastní žlutá a to vše na podklade bežové jako odkaz ke klasickému trenchcoatu.

Jeho vybalancovaná silueta, komfortní objem, přiměřená délka a decentní poměr detailů zakládají k nadčasovému střihu, který je pro značku LAY základním stavebním kamenem a pro Vás jistotou, že vám kabát bude slušet kdykoliv si ho obléknete. 

Od první barevné varianty tady dnes máme, už rozehrané portfolio barevných kompozic kde si každá z vás má šanci najít tu pravou. Od jemných jarních pastelových odstínů až po výrazné a plné barvy ladicí s dynamickou osobností nositelky.
Lay pro Vás vyrobila už desítky kusů, o to složitější je najít pro tyto specifické trenchcoaty tu správnou výrobu. Dává nám to ale volnost při kontinuálním technologickém zdokonalování, aby byl pro vás Trench 2.0 perfektně ušitý. Výroba přímo v ateliéru má i další  výhody, jelikož se šijí na objednávku, snadno vám vyhovíme co se týče úpravy délek rukávů nebo délky kabátu. Rozměrové míry naleznete ve velikostní tabulce při konkrétním produktu, rádi s vámi případné dotazy zkonzultujeme a poradíme.

Třešničkou na dortu pro nejnáročnější z vás je možnost nakombinovat si vlastní barevnou škálu, je zde ale potřeba počítat s delší čekací dobou.
Trench 2.0 je ten kabát který oblékáte k extrovertní náladě, jeho hravost zaručeně přitáhne oči většiny lidí, které na ulici potkáte, a taky se nedivte když vás díky němu osloví váš budoucí partner, nebo dostanete kafe za váš výjimečný vkus. I také jsou zážitky majitelek TRENCH 2.0. 

Chci si vybrat TRENCH 2.0

 Reference 

Hana V.  
''Už je to pár let co jsem díky Ině T. narazila na tvorbu Lay Sedlákové. Po shlédnutí jejího portfolia mi bylo jasné, že nějaký kousek musím ulovit. Nejlépe všechny, protože člověk si opravdu jen těžko vybere v té záplavě krásných kousků. Letos na jaře to přišlo a já si pořídila krásný trench. Opravdu mile mě překvapila profesionalita a ochota módní návrhářky. Ve studiu jsem si trench vyzkoušela, padl mi jako ulitý. Trench je opravdu precizně zpracovaný. Kvalitní a originální látka v hnědých tónech s růžovými prvky, které celý trench krásně rozsvítí. Podšívka krásně sedí na oblečení. Trench je ideální jak do jarního tak podzimního počasí. Veškeré detaily od použité látky, nití, cvočků jsou skvěle promyšlené a krásně zpracované, prostě poctivá krejčovina. Doporučuji každé slečně, dámě i paní, u Lay si vybere každá a budete se cítit jak filmová hvězda.''

Jana M.  
''
S Lay nejde len o nákup ďalšieho kúsku, ale o zážitok presne na mieru. Z prvej návštevy som mala trochu obavy, ale Lay má super osobný pristup, kedy sa po chvíľke cítite ako pri nakupovaní s kamarátkou, a prekonali sme aj moju chronickú nerozhodnosť. Výsledkom je unikátny trenchcoat, doslova ušitý na mieru mojich prianí, v super kvalite, ktorý zbiera komplimenty vždy keď si ho oblečiem.'' 

Markéta Sofie S.  
''Nádherné barevné kombinace trenchcoatů. Právě jsem měla dva dny po sobě ten svůj a miluju ho! Můžu ho vřele doporučit. Je do detailu propracovaný a hlavně, trench na míru je něco úplně jiného než z obchodu, kdy nesedí délka růkavú, pas, atd. Je suprovej! 🖤 ''